Nákup nad 2 500 Kč SLEVA 7 %, nad 3 500 Kč 9 % a nad 4 500 Kč 11 %! Slevový kód zadejte v košíku. Akce platí na všechny označené produkty.

LED panely – domácí hvězdy svícení

Vyberte si variantu stropního osvětlení s moderními LED panely. V nabídce najdete závěsné, přisazené i vestavné modely, které spolehlivě osvítí malou koupelnu i velký obývací pokoj. Výhodou je okamžitá maximální intenzita svícení po stisknutí vypínače a nízká spotřeba. Více informací 

Panely, které znamenají světlo

Hlavní stropní svítidlo v místnosti hraje vždycky hlavní roli. Pokud neprahnete po vyumělkovaných a nablýskaných lustrech, vyberte si LED panel. Vestavné LED panely krásně padnou na své místo, aniž by vybíhaly do prostoru. Přitom spolehlivě osvítí široký prostor v celém pokoji.

Přisazené LED panely jsou nejraději těsně u stropu a netrčí do prostoru. Jejich instalace je přitom jednoduchá a spolehlivě drží přesně na místě. Kromě toho vás vždycky poslechnou v okamžiku stisknutí vypínače. Ať už to bude na zdi nebo na dálkovém ovládači.

Závěsné LED panely nechají vyniknout všechny své umně vyvedené křivky v prostoru pod stropem. Budete moct obdivovat mistrnou práci designérů a konstruktérů, kteří z jednoduchého a praktického designu vytvořili minimalistická umělecká díla.

Všechny varianty světelných LED panelů vám spolehlivě posvítí. Je jedno, jestli zvolíte obdélníkový, čtvercový nebo třeba oválný tvar. Stejně tak oceníte možnost změny barvy a intenzity svícení u vybraných modelů. Podívejte se, který kousek vám nejlépe padne.

Nahoru