Nákup nad 2 500 Kč SLEVA 7 %, nad 3 500 Kč 9 % a nad 4 500 Kč 11 %! Slevový kód zadejte v košíku. Akce platí na všechny označené produkty.

LED žárovky – prozáří vám pohodou každý den

Kdo nemá doma LED žárovky, popláče si nad účtem za elektřinu. Pokud jste vybíraví, tím lépe. Právě LED žárovky nabízejí množství barev, intenzity i designových pecek. Více informací 


patice žárovky E27patice žárovky E14patice žárovky G9patice žárovky GU10patice žárovky G4patice žárovky GU5.3Stmívací žárovky Chytré žárovky

LED žárovky – světla, která vám splní každé přání

Nechte se unést na kreativní vlně a buďte hraví. Vytvořte si příjemnou romantickou atmosféru plnou dlouhých stínů a tlumeného světla. Uvidíte, že to funguje. Vyberte si některou ze stmívatelných LED žárovek.

Pokud máte raději divoké večírky s kamarády a potřebujete vytvořit prostředí plné ohnivé energie, napište si na nákupní seznam Barevné RGB LED žárovky. Pak můžete během okamžiku proměnit klidný obývák v energií nabitou místnost nemilosrdně svádějící k tanci a bujarým oslavám.

Milovníkům moderních vychytávek určitě nesmí doma chybět chytré LED žárovky. Můžete je ovládat třeba smartphonem, ale rozumí si s nimi taky Google Assistant. Takže až budete chtít změnit barvu světla nebo jeho intenzitu, stačí pověřit virtuálního kamaráda a on už všechno zařídí.

Kdo není trendy, neprorazí. To moc dobře vědí všichni, kdo už vyzkoušeli filamentové LED žárovky. Jestli jste příznivci elegantního designu, zamilujete si je na první pohled. Jsou výkonné, ale přitom jemné. A při svícení připomínají klasické žárovky s rozžhaveným vláknem. Zkrátka industriální umělecké dílo.

Ať už se rozhodnete pro kteroukoliv LED žárovku, určitě vám skvěle prozáří celý domov. Od špajzu až po obývák.

Nahoru