Nákup nad 2 500 Kč SLEVA 7 %, nad 3 500 Kč 9 % a nad 4 500 Kč 11 %! Slevový kód zadejte v košíku. Akce platí na všechny označené produkty.

Ledvance SMART+ chytré domácí osvětlení budoucnosti

Staňte se absolutními pány domácího osvětlení. Vytvořte si doma na Wi-Fi síti systém chytrého osvětlení a ovládejte jednotlivá svítidla přes aplikaci v mobilu. Pokud chcete mít ovládání ještě pohodlnější, můžete využít Google asistenta nebo známou Alexu od Amazonu. Více informací 

Rozsvěcujte, zhasínejte a měňte barvy na povel!

Ledvance SMART+ vás poslechne na slovo nebo na první dotek v aplikaci. Stačí mít svítidla připojená k aplikaci pomocí domácí Wi-Fi sítě a můžete začít. Je to jednoduché. Jakmile si vyzkoušíte na jeden dotyk měnit odstín osvětlení, už nikdy nebudete chtít doma svítit jinak. Představte si jemné narůžovělé osvětlení u romantické večeře nebo nazelenalé pološero na párty. S Ledvance SMART+ to nebude žádný problém.

Do domácí sítě osvětlení si můžete přidat svítidla ve všech místnostech a dohromady ovládat až 200 samostatných jednotek. Se vším vám pomohou hlasoví asistenti od Googlu nebo Amazonu, kteří na povel upraví teplotu bílé barvy, ztlumí světla nebo vám splní jiné přání. Stejně snadno si v aplikaci nastavíte automatické režimy osvětlení a zhasínání i jiné praktické vychytávky. Vyzkoušejte svícení budoucnosti doma už teď!

Nahoru