Nákup nad 2 500 Kč SLEVA 7 %, nad 3 500 Kč 9 % a nad 4 500 Kč 11 %! Slevový kód zadejte v košíku. Akce platí na všechny označené produkty.

Ledvance [email protected] – světlo plné energie

Chytré osvětlení zvládne v průběhu celého dne měnit intenzitu i odstín světla. Tím simuluje přirozenou dávku slunečních paprsků venku a příznivě působí na váš organismus. Svítidla fungují na automatické bázi, ale můžete si je snadno nastavit přes mobilní aplikaci. Více informací 

Prožijte každý den plní energie

Na obrázku můžete vidět, že lidské tělo potřebuje v každou denní dobu jinou intenzitu a barvu světla. Na to jsou v těle navázané procesy, které organismus buď nabijí energií a připraví na výkon, nebo naopak uklidní a připraví na odpočinek. Takže nejde jen o množství světla, ale i správné množství v danou denní dobu. A přesně tohle vám Ledvance [email protected] dá automaticky.

Cirkadiánní rytmus - 24hodinový tělesný rytmusNedostatek světla - podceňovaný problém

Nebo si v aplikaci Free LEDVANCE SMART můžete na mobilu nastavit svůj denní režim podle libosti. Pak budete mít program dne na míru vašim potřebám s vhodnou dávkou světla v každé minutě. Osvětlení díky povrchové úpravě navíc zbavuje vzduch bakterií a nečistot, takže se vám bude taky lépe dýchat. Neváhejte a načerpejte každý den energii díky chytrému osvětlení.

Stáhněte si aplikaci Ledvance SMART+ WiFi

Stáhněte si aplikaci Ledvance SMART+ WiFi

Nahoru