Lustry a závěsná svítidla - chcete klasiku, či překročit pravidla? Inspirujte se

Houpe se vám u stropu nevzhledné monstrum, které už je navíc dávno za zenitem? Hoďte očkem na lustry níže, jestlipak se mezi nimi náhodou neukrývá váš vysněný kousek. Více informací 

2262 produktů
Akce Náš TIP Výprodej Doprava zdarma
-38% Dárek zdarma
EGLO
 

Závěsné svítidlo CABRAL


2 290 Kč
1 420 Kč

  Do vyprodání zásob
Akce Náš TIP Výprodej Doprava zdarma
-46% Dárek zdarma
EGLO
 

Závěsné svítidlo FUNJI


1 090 Kč
590 Kč

  Do vyprodání zásob
Akce Náš TIP Výprodej Doprava zdarma
-50% Dárek zdarma
GLOBO
 

Stropní LED svítidlo FENJA


2 390 Kč
1 190 Kč

  Do vyprodání zásob
Akce Náš TIP Výprodej Doprava zdarma
-36% Dárek zdarma
GLOBO
 

Stropní svítidlo BETTY


1 400 Kč
897 Kč

  Do vyprodání zásob
Akce Náš TIP Výprodej Doprava zdarma
-77% Dárek zdarma
EGLO
 

Moderní LED lustr ZAGAROLE


7 790 Kč
1 779 Kč

  Do vyprodání zásob

Lustry a závěsná svítidla - modely stahovací, LED i dětské

Lustry, které si na poli osvětlení vydobyly naprosto neochvějnou pozici, jsou v dnešní době nedílnou součástí většiny interiérů. Takřka v každé místnosti totiž slouží jako hlavní a zároveň velmi spolehlivý zdroj světla.

Svítidla s tradicí

Po elektrifikaci českých domácností za První republiky a po válce, nastal rozvoj závěsných svítidel. Už naše prababičky a babičky svítily ve svých obývácích tradičními lustry osazenými klasickými žárovkami. Později si závěsné lustry našly svou cestu také do kuchyní, ložnic a dětských pokojů. A pověst poctivých sloužících úspěšně obhajují dodnes.

Jestli vám bude doma viset decentní klasický model, nebo dáte přednost nepřehlédnutelnému designovému skvostu, záleží na vašich osobních preferencích. Pravdou však zůstává, že je z čeho vybírat. Na své si rozhodně přijdou jak romantické duše, tak zarputilí pragmatici. Závěsná světla totiž pořídíte v oblíbeném rustikálním, originálním industriálním i střídmém skandinávském stylu.

Z rodiny závěsných světel jsou velmi populární stahovací lustry, jejichž výhodou je možnost nastavení výšky stínidla. Pro interiéry s nízkým stropem jsou ideální volbou přisazené lustry, které na rozdíl od klasického závěsného osvětlení tolik nevyčnívají do prostoru. Hitem jsou také bodové lustry, které v mnoha případech umožňují nasměrování světla tam, kde je právě potřeba.

Záleží-li vám v souvislosti se svícením na finanční úspoře, obhlédněte praktické LED lustry, šetrnější také k životnímu prostředí.

Abychom vás příště poznali a zjistili, co se vám u nás líbí, používáme cookies. Návštěvou tohoto webu souhlasíte se zásadami jejich používání. Více informací
Nahoru