EXTRA SLEVA až -40 % na tisíce vybraných svítidel. Slevové kódy budou automaticky uplatněny v košíku. Akce platí do 22. 7. nebo do vyprodání zásob.

Lustry z lahví - dodejte interiéru grády

Dejte vale nudě a vsaďte na svítidla s přívlastkem „originální“. Nekonvenční lustry z lahví zaválí v baru, dodají říz stylové restauraci, a stejně tak zabodují na „domácí půdě“. Inspirujte se. Více informací 

Lustry z lahví - tak trochu rebelské „stylovky“ nejen pro „pařmeny“

Jak nejlépe ukojit žízeň po originálním designu? Pokud možno, stylově. Osobitý lustr z lahví vám poslouží coby spolehlivé stropní svítidlo a zároveň jako nepřehlédnutelný interiérový objekt, který bude na zraky všech trendů znalých působit doslova jako magnet.

Lustry z lahví pořídíte jak z čirého, tak barevného skla, záleží tedy pouze na vašem osobním estetickém cítění. Z mnoha variant provedení můžete vybrat vtipný model do pánské pracovny i říznou designovku do jídelny. A určitě vás nepřekvapí, že lahvové lustry se skvěle hodí také do barů, vináren a restaurací zařízených s vytříbeným vkusem.

Abychom vás příště poznali a zjistili, co se vám u nás líbí, používáme cookies. Návštěvou tohoto webu souhlasíte se zásadami jejich používání. Více informací
Nahoru