Nákup nad 2 500 Kč SLEVA 7 %, nad 3 500 Kč 9 % a nad 4 500 Kč 11 %! Slevový kód zadejte v košíku. Akce platí na všechny označené produkty.

Lutec Connect – ovládněte venkovní osvětlení

Venkovní lampy, lampičky nebo bodovky mají rychlé Bluetooth připojení, díky kterému se bez zasekávání dorozumí s vaším telefonem. Stačí, když si do něj stáhnete aplikaci Lutec Connect a budete moct venku rozsvěcet a zhasínat podle libosti. Více informací 

Nastavujte světlo podle nálady

Dálkové ovládání zvládnete i bez telefonu klasickým ovládačem. Funguje na podobném principu jako třeba přepínání programů na televizi. A když budete chtít upravit jas nebo barvu jednoho svítidla, hodí se skvěle. Pro ostatní účely je ale lepší mobilní aplikace, kde můžete příkazy rozdávat i pro celé skupiny svítidel.

Svítidla si navíc můžete rozdělit, jak potřebujete. Do jedné skupiny dáte třeba všechna osvětlení v altánku, do druhé všechna podél chodníku k domu a do poslední nástěnné osvětlení před předním a zadním vchodem domu.

Když pak za vámi někdo přijde později večer na zahradní párty, budete mu moct přes telefon jednoduše posvítit na cestu nebo naopak zhasnout, když zrovna nikdo nepůjde dovnitř do domu nebo když si budete chtít v altánku promítnout film nebo fotky z dovolené.

Nová řada Lutec Connect nabízí širokou škálu venkovního osvětlení s rychlým a stabilním Bluetooth připojením. Užijte si mnoho zážitků z chytrého osvětlení pouhým otevřením aplikace LUTEC. Aplikace plně a velice spolehlivě komunikuje s Lutec Connect ekosystémem. Vše můžete ovládat pomocí Vašeho telefonu, měnit teplotu barvy od teplé bílé po studenou bílou.


Stáhněte si aplikaci Lutec Connect

Stáhněte si aplikaci Lutec Connect

Nahoru