Nákup nad 2 500 Kč SLEVA 7 %, nad 3 500 Kč 9 % a nad 4 500 Kč 11 %! Slevový kód zadejte v košíku. Akce platí na všechny označené produkty.

Lutec Security – posvítí vám na bezpečí

Nástěnné osvětlení Lutec Security se postará o to, abyste krásně viděli na cestu až ke dveřím domu. Navíc pohlídá prostor kolem domu v úhlu až 180° a modely osvětlení s kamerou natočí každého návštěvníka. Budete mít proto domov v naprostém bezpečí. Více informací 

Ovládejte osvětlení pohodlně mobilem

Nástěnná svítidla Lutec Security jsou vaši parťáci, kteří pohlídají prostor před domem místo psa. Mají vysokou odolnost proti vlhkosti, některé modely dokonce i proti stříkající vodě. Takže je nerozhází májový deštík ani srpnová bouřka. A když někdo přijde na dosah pohybového čidla, automaticky si na něj posvítí.

Osvětlení můžete ovládat pohodlně přímo v mobilní aplikaci Lutec Connect. Stáhněte si ji do mobilu a vychutnejte si pohodové tlumení nebo zvyšování intenzity osvětlení, nastavení teploty bílé barvy nebo další jednoduchá nastavení. Osvětlení vás poslechne na první dotyk displeje telefonu.

Stáhněte si aplikaci SECURY´LIGHT

Stáhněte si aplikaci SECURY´LIGHT

Nahoru