Nákup nad 2 500 Kč SLEVA 7 %, nad 3 500 Kč 9 % a nad 4 500 Kč 11 %! Slevový kód zadejte v košíku. Akce platí na všechny označené produkty.

Meteostanice – teplota, vlhkost i tlak na jednom místě

Meteorologické stanice už dávno nepatří za zamknuté dveře odborníkům. Za slušný peníz můžete mít šikovného počasáře i vy. Stačí si vybrat model, který vám bude vyhovovat třeba dotykovým ovládáním nebo přehledností informací na displeji. Uvidíte, že se vám zalíbí. Více informací 

Dokonalý přehled o tom, jak je uvnitř i venku

Domácí meteorologické stanice jsou častou součástí českých domácností. Jen málokdo má čas vysedávat v přesnou hodinu u televize a sledovat zprávy o počasí. Na telefonu většinou uvidíte jen obecnou předpověď, která se často může rozcházet s reálným stavem ovzduší. A to ani nemusíme dodávat, že ani v televizi, ani v mobilu nehlásí, jakou teplotu zrovna máte doma.

Dnešní domácí meteostanice v drtivé většině nahrazují hodiny. Pendlovky po babičce jsou sice důkazem zlatých českých ručiček, ale v moderní domácnosti působí neohrabaně. Navíc na ně bohužel většina z nás nemá dost místa. Takže kdo chce jít s dobou, nahrazuje staré hodiny, třeba i ty nástěnné, právě meteostanicí. Ta totiž samozřejmě měří i čas, dokonce umí zaskočit za budík.

Pokud jste pořád na pochybách, protože chcete něco chytrého a moderního, něco bychom měli. Většina meteostanic je bezdrátových. To znamená, že si s venkovním čidlem rozumí i bez kabelu. Navíc některé modely zvládají dotykové ovládání. Tím si určitě získají i technologické nadšence. Mrkněte na ně.

Nahoru