Nákup nad 2 500 Kč SLEVA 7 %, nad 3 500 Kč 9 % a nad 4 500 Kč 11 %! Slevový kód zadejte v košíku. Akce platí na všechny označené produkty.

Osvětlení pro každou příležitost - vyberte světlo do koupelny i na zahradu

Ať už máte ve svém hledáčku nový lustr do kuchyně, sofistikovanou stojací lampu do obývacího pokoje nebo solární světla na zahradu, zřejmě dokážete ocenit službu, kterou vám prokáže chytře řešené osvětlení. Jak ale vytvořit ideální světelné podmínky?

Kuchyně a jídelna

Kromě hlavního zdroje světla v kuchyni nezapomeňte na dostatečné osvětlení pracovní plochy, ať máte při přípravě jídla opravdový komfort. Pro tuto příležitost jsou ideální například osvědčené zářivky pod kuchyňskou linku. Oblíbené jsou také všestranné LED pásky, kterými můžete podsvítit poličky i kuchyňský ostrůvek.

Koupelna

Při výběru osvětlení do koupelny je kvůli ochraně před vniknutím vlhka a stříkající vody potřeba pamatovat na zvýšenou odolnost krytí IP. Kromě centrálního stropního světla vám přijdou vhod i bodovky a nástěnné lampičky. Nepodceňte ani osvětlení zrcadla, které vám usnadní holení i každodenní líčení.

Obývací pokoj

Časy, kdy jste si v obýváku vystačili s jedním osiřelým lustrem, jsou dávno pryč. Určitě neprohloupíte, pokud mu dopřejete posilu v podobě bodového osvětlení, stojací lampy nebo stolní lampičky. Kvůli rozvedení elektřiny na místa, kam plánujete umístit svítidla, se na osvětlení vyplatí pamatovat už v průběhu rekonstrukce místnosti.

Ložnice

Je to právě spací komnata, která si kvůli navození správné relaxační atmosféry zaslouží obzvlášť pečlivý výběr osvětlení. Co se týče barvy světla, je doporučována teplá bílá, podporující pocit útulna. Centrální stropní svítidlo doplňte lampičkami, které oceníte na nočním i kosmetickém stolku. K osvětlení šatní skříně sáhněte po praktických bodovkách.

Osvětlete každý kout

Čarovat se světlem můžete prakticky kdekoliv, od dětského pokoje přes pracovnu až po předsíň či schodiště. A stejnou kreativitu můžete prokázat i při realizaci zahradního osvětlení nebo při výběru světel na balkon a terasu. Rádi vám pomůžeme splnit si každé přání.

Nahoru