Nákup nad 2 500 Kč SLEVA 7 %, nad 3 500 Kč 9 % a nad 4 500 Kč 11 %! Slevový kód zadejte v košíku. Akce platí na všechny označené produkty.

Náhradní stínidla a stínítka – elegantní třešinka na dortu

V industriálně laděném interiéru možná stínítko považujete za zbytečné, ale v útulném obýváku by se žárovka lampy měla cudně schovávat za stylovým stínidlem. Díky tomu podpoříte pozitivní dojem celé místnosti, a navíc si budete moct užívat příjemně tlumené osvětlení. Více informací 

Hra světla a stínu je tady

Osvítit celou místnost naplno není žádné umění. Ano, můžete to potřebovat v pracovně nebo kanceláři. Určitě to ale není nutné v ložnici nebo obývacím pokoji. A přesně tam dokáže hra světel a stínů vytvořit kouzelná zákoutí. Vhodně umístěná lampa se stínidlem dělá divy. Uvidíte sami.

Navíc už dávno neplatí, že stínidlo znamená neforemný kus materiálu, který brání světlu na cestě do místnosti. Naopak. Existuje celá řada esteticky vyladěných stínidel, která doladí celkovou atmosféru. Například polopropustným vzorem, díky kterému budete mít naplno osvícené to důležité, a zbytek místnosti zůstane prošpikovaný příjemnými tlumenými paprsky.

Díky široké nabídce materiálů a barev si určitě vyberete stínidlo, které perfektně zapadne do celkového ladění místnosti. Uvidíte, že takhle vyladěný pokoj oslní nejednu návštěvu.

Nahoru