Nákup nad 2 500 Kč SLEVA 7 %, nad 3 500 Kč 9 % a nad 4 500 Kč 11 %! Slevový kód zadejte v košíku. Akce platí na všechny označené produkty.

Náhradní vánoční žárovky – jistota perfektní sváteční atmosféry

Vánoční žárovky jsou s námi po celý život. Už jako děti jsme obdivovali jejich kouzlo a různobarevné paprsky, které dodávaly dobře známému prostoru pokoje slavnostní atmosféru. O to horší bylo, když jedna přestala fungovat a kvůli ní zhasly ostatní. To se už nestane. Více informací 

Vždy se hodí mít pár žárovek v rukávě

Až budete letos vybírat vánoční osvětlení na výzdobu domova, nezapomeňte na náhradní žárovky do vánočních řetězů. Pro jistotu si jich několik přibalte k nákupu. Když je nebudete potřebovat, nic se neděje. Horší by bylo spokojit se s nesvítícím řetězem na Štědrý den. Tak neriskujte a vsaďte na náhradní žárovky.

Hlavním hrdinou Vánoc v dětských očích je pochopitelně stromeček. Takže když už budete mít zodpovědně v krabičce pár náhradních žárovek na řetěz, máte to hlavní pokryté. I tak ale doporučujeme pojistit si podobným způsobem i ostatní dekorace. Proto si pořiďte i náhradní žárovky do vánočních svícnů. U slavnostní večeře dokážou zachránit sváteční atmosféru.

Z naší zkušenosti se dá zvládnout skoro všechno. Když vypnou proud, bude to samozřejmě malá vánoční tragédie, kterou bychom nikomu nepřáli. Ale vezměte jed na to, že pokud má něco opravdu největší váhu, je to dokonalý vánoční stromeček. Proto si pořiďte aspoň náhradní žárovky na vánoční stromeček.

Nahoru