Nákup nad 2 500 Kč SLEVA 7 %, nad 3 500 Kč 9 % a nad 4 500 Kč 11 %! Slevový kód zadejte v košíku. Akce platí na všechny označené produkty.

Nástěnná bodová světla - nezazděte příležitost zkrášlit holé zdi

Nasvícení obrazu je pro ně hračka. Stejně tak osvětlení plochy pracovního stolu. Další výhodou nástěnných bodových světel je fakt, že vám kápnou do noty, ať tíhnete k moderně či retro stylu. Tak je račte omrknout… Více informací 

Nástěnné bodové osvětlení - nasviťte aranžmá na zdi

Hledáte způsob, jak nechat vyniknout zarámovaný obraz, autorský plakát, kompozici rodinných momentek či jiné umělecké dílo pověšené na zdi? Nebo chcete přilákat zraky k exotickému samorostu, který je momentálně „utopený“ v tmavém koutě? Přizvěte si na pomoc nástěnná bodová světla. Kromě zmíněných způsobů využití skvěle nahradí čtenářské lampičky, takže se hodí také ke křeslu v obýváku, stejně jako do ložnice nad postel.

Nástěnná svítidla jsou osazena jednou nebo více žárovkami, které obvykle můžete namířit žádoucím směrem. Velmi efektně působí rovněž skupinka jedenobodovek, jen vám pro dosažení sladěného dojmu doporučujeme sáhnout po kouscích ze stejné kolekce.

Příležitostí, jak dodat jiskru holé zdi je spousta. A zkrášlení interiéru nástěnným bodovým osvětlením je jednou z nich. V nabídce najdete vedle moderních a designových modelů také rustikální a stylové retro kousky.

Nahoru