Nákup nad 2 500 Kč SLEVA 7 %, nad 3 500 Kč 9 % a nad 4 500 Kč 11 %! Slevový kód zadejte v košíku. Akce platí na všechny označené produkty.

Nástěnná svítidla s vypínačem - ovládání na dosah ruky

Přestože jsou nástěnná světla s vypínačem nezbytnou součástí výbavy postelových čtenářů, rozhodně se uplatní i mimo teritorium ložnice. Vyberte model ve vašem stylu a užívejte si pohodlné ovládání. Více informací 

Nástěnná světla s vypínačem na těle, kabelu nebo s lankovým spínačem

Nezabírají místo na podlaze ani na stole, krom toho se postarají o navození příjemně útulné atmosféry. Nástěnná světla s vypínačem, která patří do „rodiny“ doplňkových svítidel, rozhodně stojí za to pozvat k sobě domů.

Zatímco v ložnici podtrhnou intimní náladu, v obýváku jim sedne role osvětlovačů čtenářského koutu. S přehledem taky oživí potemnělou chodbu nebo doladí světelné podmínky v pracovně. Integrovaný vypínač přináší výhodu komfortního ovládání. Nejčastěji bývá umístěn přímo na těle svítidla nebo na jeho kabelu. Velmi stylovou záležitostí jsou rovněž modely s lankovým (šňůrkovým) vypínačem, který svítidlům dodává hravý retro nádech. V nabídce najdete klasické, rustikální i ryze moderní kousky.

Nahoru