Nákup nad 2 500 Kč SLEVA 7 %, nad 3 500 Kč 9 % a nad 4 500 Kč 11 %! Slevový kód zadejte v košíku. Akce platí na všechny označené produkty.

Nástěnné lampy na čtení – jasná volba pro knihomoly

Uvelebte se do oblíbeného křesla, otevřete desky své oblíbené knihy a stiskněte vypínač nástěnné lampy na čtení. Počkat, pokud ještě nemáte lampu, je nejvyšší čas to napravit. Protože na dlouhé večery plné kulturně-literárního zážitku ji budete nutně potřebovat. Více informací 

Lampa + kniha = pohoda

Zavřete oči, otevřete právě rozečtenou knihu a pomalu se nadechněte. Cítíte ten závan napětí, papíru a zážitků, které se ukrývají v následujících stránkách? Uvidíte, že vás potěší o to víc, jakmile se pročtete o jednu či dvě kapitoly dál. Ale na to musíte vidět. Takže nedělejte kompromisy a pořiďte si nástěnnou lampu na čtení.

Máme pro vás v nabídce mnoho variant, ze kterých si vybere každý příznivec literatury. Ať už vás lákají nevýrazné lampy v bílém kabátě, nebo naopak lehce barokní provedení doplněné o výraznější kov a kouřové sklo, přijdete si na své. Tak obraťte list a užívejte si s nástěnnou čtecí lampou literární chvilky kdykoliv máte chuť.

Nahoru