Nákup nad 2 500 Kč SLEVA 7 %, nad 3 500 Kč 9 % a nad 4 500 Kč 11 %! Slevový kód zadejte v košíku. Akce platí na všechny označené produkty.

Nástěnné lampy s kabelem – ideální volba na přisvícení

Je čas na stěnu nad sedací soupravou připevnit nástěnnou lampu s kabelem. Skvěle se hodí při čtení knih, novin i časopisů. Kromě toho vám udělá romantickou atmosféru k večeři ve dvou nebo jemně osvítí místnost, abyste nezakopli, až si od televize půjdete do kuchyně pro brambůrky. Více informací 

Osvícený parťák po vašem boku

Namířit, zapnout a osvítit. Přesně tohle mají v popisu práce nástěnné lampy s kabelem. Díky otočné hlavě je můžete zaměřit přesně na místo, na které potřebujete dobře vidět. Ať už děláte cokoliv. A až skončíte, klidně zase svítidlo otočte do neutrální polohy. Případně nechte ve světle vyniknout jiný prostor.

Protože jde o doplněk, který by měl být nejen funkční, ale i elegantní, máme pro vás připravených mnoho variant nejrůznějších provedení. Určitě najdete design, který si bude skvěle rozumět s interiérem místnosti. Můžete vsadit na neutrální černou nebo bílou nebo vyzkoušet trošku extravagantnější kombinaci barev a tvarů. Oslní vás všechny. Na to vemte jed.

Nahoru