Nákup nad 2 500 Kč SLEVA 7 %, nad 3 500 Kč 9 % a nad 4 500 Kč 11 %! Slevový kód zadejte v košíku. Akce platí na všechny označené produkty.

Nouzová svítidla – vyvedou vás z nesnází

Nouzová světla se vždy postarají o to, abyste nezabloudili na cestě ven. Je jedno, jestli vám jak na potvoru zhasne čidlo na chodbě nebo budete prchat před požárem. Vždycky najde včas a snadno tu nejpřímější cestu ven z budovy. Nepodceňujte bezpečnost a vybírejte. Více informací 

Šipkovaná, která vás vyvede z problému

Dětskou nebo rodinou hru Šipkovaná zná snad každý. V životě jsou situace, kdy se bude hodit cit pro směrovky naučený v dětství, i když už dávno netrávíte většinu času ve školních lavicích. Když nikdy, tak při bezpečnostním cvičení požárního poplachu. A věřte, že nanečisto jde vše lépe.

Nouzové východy musí mít budovy určené pro větší počet lidí vždy jasně označené. Ale bez toho, aby tyto směrovky svítily, byste si jich v šeru a zmatku jen těžko všimli. Proto pro vás máme hned několik variant nouzových osvětlení. Jsou v pozitivních zelených barvách a spolehlivě vás dovedou ven.

Nemusíte se bát obludných megalomanských světelných tabulí. Dnešní trendy se promítají co do úspornosti i do bezpečnostního svícení. Nouzová LED svítidla díky technologii osvětlení nezaberou moc místa, a dokonce jsou i elegantní. I když to je v jejich případě opravdu jen nepodstatný bonus. Najděte si své světlo, které vás spolehlivě vyvede z temna.

Nahoru