Nákup nad 2 500 Kč SLEVA 7 %, nad 3 500 Kč 9 % a nad 4 500 Kč 11 %! Slevový kód zadejte v košíku. Akce platí na všechny označené produkty.

Objímky a patice žárovek a zářivek – padnou jak ulité

Stavíte si doma osvětlení na vlastní pěst? Oceňujeme váš um! A abychom vám pomohli dovést vaše dílo k co nejlepšímu konci, připravili jsme pro vás nabídku objímek a dalších doplňků, se kterými si osvětlení rozmístíte přesně podle svého přání. Tak ať vás oslní tvůrčí duch! Více informací 

Udržujte svítidlo v kontaktu se zdrojem

Ani s nejlepší žárovkou na světě neuděláte parádu, pokud nebude mít zdroj energie. Proto se přesvědčte, že si spolu svítidlo a žárovka či zářivka budou rozumět. Poznáte to podle typu patice nebo objímky. Když si padnou do oka, uvidíte, že se spolu rozzáří a vše půjde jak na drátkách.

V této kategorii zákazníci nejčastěji hledají zářivkové patice, žárovkové patice, redukce na žárovku a žárovkové objímky. Zájem je poměrně velký, takže neváhejte a vybírejte rychle. Určitě budete mít z čeho vybírat. Ať už se rozhodnete například pro plastovou nebo keramickou objímku.

Objímky se často liší typem uchycení. Máme pro vás takové, které se dají volně zavěsit, a skvěle poslouží třeba ve sklepě či komoře. Ale kromě toho se na skladě najdou i objímky připravené na připevnění ke stropu nebo na zeď. Záleží jen na vás, co potřebujete. V každém případě přejeme šťastnou ruku a světlejší zítřky.

Nahoru