Nákup nad 2 500 Kč SLEVA 7 %, nad 3 500 Kč 9 % a nad 4 500 Kč 11 %! Slevový kód zadejte v košíku. Akce platí na všechny označené produkty.

Osvětlení do obýváku - koňská dávka světla i designu

Čarokrásné lustry, nepřehlédnutelné lampy i minimalistické bodovky jsou připraveny nastolit ideální světelné podmínky. Inspirujte se a proměňte obývací pokoj v to nejútulnější hnízdo. Více informací 

Stropní osvětleníZávěsné osvětleníNástěnné osvětleníBodovkyLampy a lampičkyLED panelyLED páskyOsvětlení obrazů

Osvětlení do obývacího pokoje

Přejete si proměnit obývák v centrum domácí pohody? V místo, kde budete s radostí trávit čas s rodinou i přáteli, a kde si s chutí dopřejete relax u knížky nebo „voraz“ s mísou popcornu u dobrého filmu? Dejte si záležet nejen na výběru nábytkového vybavení, ale i na vytvoření ideálních světelných podmínek. Pojďme si tedy na osvětlení obývacího pokoje trochu posvítit.

Co se nosí na stropě?

Pro roli centrálního osvětlení se hodí jak přisazená, tak závěsná svítidla, přičemž osvědčenou klasikou je umístění do středu místnosti. Díky pestrosti designového provedení najdete bez problémů model, kterým doladíte celkové pojetí interiéru k dokonalosti. Přestože lustr do obývacího pokoje neodmyslitelně patří, neměl by být jediným osvětlovačem místnosti. Doplňte jej třeba moderními bodovkami, které se postarají o navození příjemné intimní atmosféry.

Lampy a lampičky

Lampy mají jednu velkou výhodu - snadno je postavíte (nebo přemístíte) tam, kde je zrovna potřebujete. Patříte-li mezi vášnivé čtenáře, přijde vám vhod stojací lampa umístěná vedle křesla nebo pohovky. Stolní lampičky se budou hezky vyjímat na odkládacím stolku, polici nebo na okenním parapetu.

Teplé světlo = pohoda

Není světlo, jako světlo. Zatímco v pracovně, kde potřebujete „nabudit“ koncentraci a nastartovat aktivitu, oceníte světlo studené, do obývacího pokoje patří odstíny světla v teplé bílé barvě. V navozování pocitu útulna jsou totiž naprosto bezkonkurenční.

Nahoru