Odvlhčovače vzduchu – zbaví vás zamlžených oken

Tito šikovní pomocníci dokážou za hodinu vysát ze vzduchu v pokoji přes půllitr vody. Postarají se o to, abyste měli doma pořád optimální vlhkost vzduchu. Ocení to všichni, děti a lidé s dýchacími potížemi obzvlášť. Vyberte si odvlhčovač a dopřejte si doma zdravé dýchání. Více informací 

6 produktů

Zatočí s vlezlou zimou

Znáte ten pocit, když je na podzim sychravo? Nepříjemný vlezlý chlad se pomalu vkrádá pod vrstvy oblečení a je to k vzteku. Příliš vlhký vzduch vám doma může způsobit podobné potíže. Kromě toho, že se bude srážen na oknech, sníží pocitovou teplotu v místnosti a vy budete muset víc topit nebo se lépe obléct. Tedy museli byste, nebýt odvlhčovačů.

Dnešní odvlhčovače pracují tiše a spolehlivě. Navíc se pyšní elegantním designem, který se díky důmyslné konstrukci hodí takřka do jakéhokoliv interiéru. Máte tak jedinečnou možnost na zdravější domácí prostředí, navíc moderně a stylově.

Pokud nebydlíte ve vyprahlých a vysušených panelákových bytech, kam doporučujeme pořídit zvlhčovač, bude se vám odvlhčovač hodit třeba i po velkém víkendovém vaření. Dokáže totiž za pár desítek minut vyhnat z kuchyně všechnu přebytečnou páru, která by jinak ulpívala na okenních tabulích. Zatočte s vlhkem odvlhčovačem a buďte v suchu.

Abychom vás příště poznali a zjistili, co se vám u nás líbí, používáme cookies. Návštěvou tohoto webu souhlasíte se zásadami jejich používání. Více informací
Nahoru