Nákup nad 2 500 Kč SLEVA 7 %, nad 3 500 Kč 9 % a nad 4 500 Kč 11 %! Slevový kód zadejte v košíku. Akce platí na všechny označené produkty.

Orientační svítidla - nechte se vést nočním světlem

Hodila by se vám posila na (celo)noční „směnu“? Hledáte neúnavné vytrvalce, kteří vás díky nízké spotřebě finančně nezrujnují? Všechny uchazeče jsme řádně proklepli a tady jsou modely s nejlepšími referencemi. Více informací 

Orientační osvětlení na schodiště, chodbu i do dětského pokoje

Ani noční pochůzky po bytě, třeba když vás přepadne žízeň nebo potřeba odskočit si z postele na toaletu, nemusí být obávanou noční můrou. Praktická orientační světla vás totiž v každé situaci bezpečně provedou tmou.

Jestli si vyberete osvětlení s čidlem pohybu, které se pohotově rozsvítí jen ve chvíli, kdy jej zrovna potřebujete, nebo raději upřednostníte model, jenž bude svým příjemně tlumeným světlem osvětlovat prostor po celou noc, záleží na vašich individuálních potřebách. Dobrou zprávou je, že výdajů za elektřinu se nemusíte děsit ani v případě volby druhé varianty. Spotřeba energie orientačních LED svítidel je totiž natolik nízká, že se hodí i pro nepřetržitý provoz.

Pro domácí použití i do komerčních prostor

V moderních domácnostech jsou orientační svítidla stále častějším prvkem. Většinou slouží k osvětlení chodby, schodiště a temných zákoutí, kde není zapotřebí přímého světla. Populární jsou také noční lampičky a orientační světla do zásuvky, která jsou obzvlášť oblíbená především v dětských pokojích, kde pomáhají klidně a beze strachu usnout hlavně nejmenším dětem.

Orientační světla představují vhodné řešení rovněž pro komerční prostory. Své místo si našla například v divadlech, kinech, sportovních stadiónech nebo firemních průchozích zónách. Vzhledem k rozmanitým možnostem je snadné vybrat design, který vkusně zapadne do celkového ladění interiéru.

Nahoru