Ostatní příslušenství k osvětlení – doma se vám neztratí

Máme pro vás pestrou škálu příslušenství k LED panelům, závěsným svítidlům, ale i zásuvkám a dalším zdrojům energie. Samozřejmě u nás najdete i kabely lišty, nástavce a další potřebné příslušenství. Račte si vybrat, co se vám hodí. Více informací 

20 produktů

Vsaďte na osvědčené příslušenství

Balastu je dnes na internetu hodně. My na to ale jdeme jinak. Nabízíme jen takové příslušenství, které při instalaci svítidel použijete. V mnoha případech vám tyto doplňky pomohou a usnadní práci. Uvidíte sami, že se vám doma budou hodit.

Záleží na tom, k jakému typu svítidla potřebujete příslušenství. Naši zákazníci si často říkají o doplňky k LED panelům. Ať už jde o rámeček, lanka nebo pružiny, vždy uvítají, že je u nás najdou. Navíc za velmi příjemnou cenu. Takže milí příznivci LED světel, u nás seženete, co je třeba.

Ale protože nejen LED svítidly je živ člověk, nabízíme také klasický doplňkový materiál. Máme pro vás nachystané kabely – závěsné i venkovní, dekorativní nástavce, držáky prodlužovacího přívodu nebo třeba světelné lišty. Určitě si vyberete něco, co vám pomůže prozářit den.

Abychom vás příště poznali a zjistili, co se vám u nás líbí, používáme cookies. Návštěvou tohoto webu souhlasíte se zásadami jejich používání. Více informací
Nahoru