Nákup nad 2 500 Kč SLEVA 7 %, nad 3 500 Kč 9 % a nad 4 500 Kč 11 %! Slevový kód zadejte v košíku. Akce platí na všechny označené produkty.

Osvětlení nad zrcadlo - posviťte si na líčení i na holení

Zrcadlo + osvětlení = dokonalá dvojka. A coby sehraný pár bude vaším spojencem při úpravě obočí i pěstění hipsterského kníru. Obhlédněte světla nad zrcadlo a vyberte model do koupelny i k toaletnímu stolku. Více informací 

Světla a svítidla nad zrcadlo pro hladké oholení i bezchybný make-up

Zkrášlovací rituály jako líčení, holení nebo barvení vlasových odrostů si žádá nejen vhodné zrcadlo, ale také optimální osvětlení. K ideálním světelným podmínkám bezesporu přispěje osvětlení nad zrcadlo, které je skvělou volbou do koupelny i pro roli doplňku toaletního stolku. Jen pamatujte na to, že koupelnové světlo nad zrcadlo musí mít odpovídající hodnotu IP, aby bylo dostatečně odolné vůči vlhkosti a vniknutí vody. V tomto případě platí přímá úměra, že čím je IP vyšší, tím větší je i stupeň ochrany.

Z estetického hlediska je doporučováno, aby bylo svítidlo nad zrcadlem kratší nebo maximálně stejně dlouhé jako zrcadlo. Světelný zdroj by se měl barevnou teplotou blížit dennímu světlu, které nejméně zkresluje. Důležitý je rovněž faktor podání barev (CRI index), který udává, o kolik jsou barvy zkresleny ve srovnání se skutečností. Přirozené podání barev umožňuje světelný zdroj s hodnotou Ra>80. Co se týče designu, mělo by zrcadlo zapadat do celkového vzhledu interiéru.

Zatoužili jste po komfortnější úpravě zevnějšku? Inspirujte se trendy a vyberte model, který vám stylově sedne.

Nahoru