Nákup nad 2 500 Kč SLEVA 7 %, nad 3 500 Kč 9 % a nad 4 500 Kč 11 %! Slevový kód zadejte v košíku. Akce platí na všechny označené produkty.

Osvětlení příjezdové cesty

Praktické osvětlení příjezdové cesty je k nezaplacení. Zpříjemní vám večerní návraty domů, usnadní noční parkování. A ke všemu je maximálně odolné vůči vodě i prachu. Dáte přednost sloupkovému, nebo minimalistickému zápustnému modelu? Více informací 

Osvětlení příjezdové cesty - nasviťte chodník i vjezd do garáže

„Cestička k domovu známě se vine - hezčí je, krásnější než všecky jiné.“ Abyste ji bezpečně našli i ve tmě tmoucí, vyplatí se investovat do osvětlení příjezdové cesty. Chodník i vjezd do garáže mohou lemovat jak sloupkové, tak zápustné modely, záleží tedy pouze na vašich osobních preferencích.

Volba sloupků přináší výhodu výběru z mnoha designových variant, od stylu retro až po neotřelé designovky. Přes takzvaná nájezdová neboli pojezdová svítidla, která jsou určená pro instalaci do země, můžete zase bez obav přejíždět autem. V obou případech oceníte moderní LED zdroj i praktický senzor pohybu. Finančně nenáročnou alternativu představuje solární osvětlení, které si vystačí s energií ze sluníčka.

Nahoru