Nákup nad 2 500 Kč SLEVA 7 %, nad 3 500 Kč 9 % a nad 4 500 Kč 11 %! Slevový kód zadejte v košíku. Akce platí na všechny označené produkty.

Outdoorové lampy

Vzhůru za dalším dobrodružstvím! Moderní outdoorové lampy jsou v nebývalé formě a čekají na svou příležitost zazářit i zahřát. Více informací 

Outdoorové lampy nejen pro přátele táborových ohňů

Během letního táboření, turisticky pojaté dovolené ani odpočinkového pobytu na chalupě se neobejde bez pořádné outdoorové lampy. Tak si na ně pojďme trochu posvítit.

Ultralehké plynové lampy vám nabídnou nejen světlo, ale i teplo. Pořídíte je také v cestovním provedení o velikosti plechovky s pivem, jejich plusem je snadné přenášení i možnost zavěšení.

Patříte mezi vášnivé světoběžníky? Benzínové lampy jsou na cestování (jako) stvořené. Tyto dámy bývají velmi odolné a k jejich naplnění stačí dojet k nejbližší benzínce.  

Kempingové lampy neboli lampy do stanu jsou ideálními společnicemi pro pobyt v přírodě. Ale klidně je vytáhněte taky na zahradu nebo k táboráku. Snadno se ovládají, většinou bývají stmívatelné. Pro vytvoření správné atmosféry doporučujeme přepnout na režim, který dokonale imituje plápolavé světlo svíčky.

A pak tu máme staré dobré petrolejky. Petrolejové lampy vám přijdou vhod na chatě bez elektřiny i při romantickém posezení na verandě. Obzvlášť stylové jsou kousky ve stylu vintage, které se tváří jako úlovky z půdy po prababičce.

Nahoru