Paulmann – Plug & Shine – chytré venkovní svícení

Jak by se vám líbilo mít před domem sestavu inteligentních světel, která by vás poslechla na slovo? Paulmann – Plug & Shine se specializuje na venkovní osvětlení. Jednotlivé prvky osvětlení příjezdové cesty, podvodní reflektory nebo dekorace na zápraží můžete kombinovat. Více informací 

3 produktů

Venkovní osvětlení, kdykoliv potřebujete

Je nejvyšší čas prostor před domem vylepšit praktických chytrým osvětlením, které vám vždy v noci posvítí na cestu domů. Příjezdovou cestu můžete po krajích osadit lištami s LED pásky, které mají funkci stmívání a jsou odolné proti prachu a vlhku. Samozřejmě se fantazii meze nekladou a určitě jimi můžete vylepšit například nábytek z palet i uvnitř.

Nic v noci nerozzáří vaše dekorativní jezírko nebo rybníček líp než podvodní reflektory. Jsou velmi odolné a díky důmyslné konstrukci nejsou kromě světelného kuželu téměř vidět. Takže jen vylepšují celkový vzhled vaší zahrady. Skvělým doplňkem jsou také venkovní zemní světla, která v případě potřeby osvítí chodník nebo cestičku.

Pergolu nebo přístřešek u schodů můžete vylepšit elegantním venkovním objektem nebo stojací lampou. Jsou v univerzálních a nerušivých designových provedeních, které jemně doplní vaše známá místa o světlo, když to budete nejvíc potřebovat. Tak neváhejte a vyberte si.

Abychom vás příště poznali a zjistili, co se vám u nás líbí, používáme cookies. Návštěvou tohoto webu souhlasíte se zásadami jejich používání. Více informací
Nahoru