Nákup nad 2 500 Kč SLEVA 7 %, nad 3 500 Kč 9 % a nad 4 500 Kč 11 %! Slevový kód zadejte v košíku. Akce platí na všechny označené produkty.

Paulmann – Plug & Shine – chytré venkovní svícení

Jak by se vám líbilo mít před domem sestavu inteligentních světel, která by vás poslechla na slovo? Paulmann – Plug & Shine se specializuje na venkovní osvětlení. Jednotlivé prvky osvětlení příjezdové cesty, podvodní reflektory nebo dekorace na zápraží můžete kombinovat. Více informací 

Venkovní osvětlení, kdykoliv potřebujete

Je nejvyšší čas prostor před domem vylepšit praktických chytrým osvětlením, které vám vždy v noci posvítí na cestu domů. Příjezdovou cestu můžete po krajích osadit lištami s LED pásky, které mají funkci stmívání a jsou odolné proti prachu a vlhku. Samozřejmě se fantazii meze nekladou a určitě jimi můžete vylepšit například nábytek z palet i uvnitř.

Nic v noci nerozzáří vaše dekorativní jezírko nebo rybníček líp než podvodní reflektory. Jsou velmi odolné a díky důmyslné konstrukci nejsou kromě světelného kuželu téměř vidět. Takže jen vylepšují celkový vzhled vaší zahrady. Skvělým doplňkem jsou také venkovní zemní světla, která v případě potřeby osvítí chodník nebo cestičku.

Pergolu nebo přístřešek u schodů můžete vylepšit elegantním venkovním objektem nebo stojací lampou. Jsou v univerzálních a nerušivých designových provedeních, které jemně doplní vaše známá místa o světlo, když to budete nejvíc potřebovat. Tak neváhejte a vyberte si.

Nahoru