Nákup nad 2 500 Kč SLEVA 7 %, nad 3 500 Kč 9 % a nad 4 500 Kč 11 %! Slevový kód zadejte v košíku. Akce platí na všechny označené produkty.

Pětiramenné přisazené lustry – jejich záře je předchází

Pětiramenný přisazený lustr je skutečný velikán. Když do všech patic našroubujete silné žárovky, budete jistojistě oslnění tím, jak vám doma zazáří. Dokonce si můžete dovolit použít i poměrně slabé LED žárovky. I tak bude v celé místnosti světla habaděj. Zkuste to sami. Více informací 

Pět záruk perfektního osvětlení

Každé rameno je stoprocentní zárukou pořádného osvětlení ve všech koutech místnosti. Pokud se vám teď doma stává, že v rozích nevidíte to, co je třeba, měli byste zvážit pořízení pětiramenného přisazeného lustru. Do malých pokojů se sice tenhle velikán moc nehodí, ale ve velkém prostoru dokáže dělat divy. Svými schopnostmi by se mohl rovnat s hrdinou opěvovaným legendami, který vždy zvítězí nad zlem. Stejně jako tento lustr nad temnotou.

Při výběru konkrétního modelu si dávejte pozor na design. Přece jen jde o hodně výrazný prvek, který může snadno ovlivnit celkový ráz místnosti. Proto je lepší vybrat méně okázalý typ, který na sebe nebude strhávat příliš pozornosti. Ale pokud si libujete ve výstřednosti, nemusíte se bát ani baroknějších tvarů. Máme i ty. Mrkněte sami.

Nahoru