Petrolejové lampy – posvítí moderním plamenem

Petrolejové lampičky už dneska nesou jen kabát svých prababiček. Ale v srdci mají LED svítidlo, které vám posvítí doma i venku, a navíc je jim úplně fuk, jestli zrovna jde, nebo nejde elektřina, protože jsou na baterie. Pořiďte si domů petrolejku. Bude se vám hodit. Více informací 

4 produktů

Škrtnete si i bez petroleje

Vítejte ve světě elegantního svícení. Dopřejte si doma nebo na zahradě svit petrolejové lampy se stínítkem. Uvidíte, že vás nezklame. Oslní vás svými schopnostmi, ale neoslní oči. Zkrátka kámoška do nepohody.

Pro milovníky klasiky máme připravené petrolejovou lampu s cylindrem. Nebojte, nesmekne před vámi. I když my bychom před ní smekli. Je to léty prověřená svítilna, která nás nikdy nezklamala. Věříme, že si ji zamilujete i vy.

A kdyby to nestačilo, sáhněte po tlakové petrolejce. Ne že bychom vás do něčeho chtěli tlačit, ale tahle lampa petrolejka je parádní. Jakmile ji budete mít doma, už vás v případě vypnuté elektřiny nebude tlačit bota. Za to dáme ruku do ohně.

Abychom vás příště poznali a zjistili, co se vám u nás líbí, používáme cookies. Návštěvou tohoto webu souhlasíte se zásadami jejich používání. Více informací
Nahoru