Nákup nad 2 500 Kč SLEVA 5 %, nad 3 500 Kč 7 % a nad 4 500 Kč 10 %! Sleva se automaticky odečte v košíku a platí na všechno kromě zboží v akci.

PLUG & SHINE venkovní přijímač pro dálkové ovládání + dálkový ovladač

Kód: 100.08856
Značka: PAULMANN
Dostupnost:
Odesíláme do 09.11.2020
3 735 Kč
(Ušetříte 1 494 Kč)
2 241 Kč

Další kousky ze stejné kolekce

Obrázky: PLUG & SHINE venkovní přijímač pro dálkové ovládání + dálkový ovladač
PLUG & SHINE venkovní přijímač pro dálkové ovládání + dálkový ovladač
2 241 Kč

Přijímač pro dálkové ovládání v setu s dálkovým ovladačem systému PLUG & SHINE. Díky němu pak můžete zapnout či ztlumit svítidla.

O značce PAULMANN

PAULMANNSpolečnost PAULMANN byla založena v roce 1978 v Německu, její zakladatel Rüdiger Paulmann se však osvětlení věnoval již od roku 1968. Nejprve jako obchodní zástupce a později jako inovátor dekorativních žárovek a lamp. V 80. letech se výroba zaměřuje na halogenové žárovky, skleněná stínítka lustrů a lamp, průmyslové osvětlení, a... Přečíst celé především vestavná svítidla. V tomto segmentu se PAULMANN dokonce stává světovým lídrem. V 90. letech firma zakládá své první zahraniční dceřiné společnosti v Evropě (Rakousko, Francie…). Zároveň se mateřská společnost stěhuje do nového administrativního a logistického centra ve Springe-Völksenu, kde pracuje už přes 200 zaměstnanců. Po roce 2000 PAULMANN neustále roste a otevírá pobočky v dalších zemích. Firma se přeorientovává na moderní technologie (LED, energeticky úsporné zářivky, nízkonapěťové zdroje atd.). Společnost PAULMANN má momentálně několik set zaměstnanců a působí v cca 40 evropských státech. V nabídce najdete přes 2500 modelů interiérových i venkovních světel. Mimo tradiční svítidla (závěsná, stropní, nástěnná, lampy, reflektory, LED pásky…) v nabídce najdete i chytré osvětlení, světelné zdroje, kuchyňská a koupelnová světla a kompletní sortiment zahradního osvětlení.

Typ
  • Venkovní osvětlení
  • Příslušenství k osvětlení
Místnost Zahrada
Funkce
  • Prachotěsnost
  • Vodotěsnost
  • Voděodolnost
Šířka (mm) 260
Výška (mm) 90
Hloubka (mm) 40
Napájení Elektrické (do zásuvky)
Napětí (V) 24
Stupeň krytí (IP) 68
Materiál produktu Plast
Barevné provedení produktu Černá
Žárovka součástí balení NE
Maximální příkon zdroje (W) 75
Průměrná životnost zdroje (hod) 30000
Výrobce PAULMANN
Kolekce Plug & Shine
Záruční doba (měsíce) 24

Související zboží

Otázky a odpovědi

Nenašli jste, co jste hledali? Zeptejte se nás

Pro přidání otázky musíte souhlasit se zpracováním údajů
Abychom vás příště poznali a zjistili, co se vám u nás líbí, používáme cookies. Návštěvou tohoto webu souhlasíte se zásadami jejich používání. Více informací
Nahoru