Nákup nad 2 500 Kč SLEVA 7 %, nad 3 500 Kč 9 % a nad 4 500 Kč 11 %! Slevový kód zadejte v košíku. Akce platí na všechny označené produkty.

Podhledová bodová svítidla - prokažte smysl pro detail

Bodovky do podhledu vtisknou interiéru punc moderny. V nabídce najdete modely kulaté i hranaté, pevné i výklopné, minimalistické i luxusní křišťálové. Vybrat ty pravé tak bude hračka. Více informací 

Bodovky do podhledu - zaujmou, aniž by zbytečně vyčnívaly do prostoru

Vybrat ideální osvětlení může být leckdy oříšek, zvláště pak do interiéru s nízkým stropem. Prostorově nenáročné řešení představují bodová svítidla do sádrokartonu, která se instalují přímo do stropní konstrukce. Pořídíte je v hranatém i kulatém provedení a zakoupíte je jak v sadách, tak po jednotlivých kusech.

V souladu se svými osobními preferencemi můžete zvolit bodovky pevné nebo výklopné (polohovatelné), které vám umožní nasměrovat světelný paprsek přesně tam, kam zrovna potřebujete. V nabídce najdete modely minimalistické, stejně jako luxusní kousky zdobené křišťály. Ať už si vyberete jakýkoliv design, bodovky do sádrokartonu oceníte nejen coby funkční, ale také vizuálně atraktivní prvek, který podtrhne moderní ráz interiéru.

Nahoru