EXTRA SLEVA až -40 % na tisíce vybraných svítidel. Slevové kódy budou automaticky uplatněny v košíku. Akce platí do 22. 7. nebo do vyprodání zásob.

Podhledová bodová svítidla - prokažte smysl pro detail

Bodovky do podhledu vtisknou interiéru punc moderny. V nabídce najdete modely kulaté i hranaté, pevné i výklopné, minimalistické i luxusní křišťálové. Vybrat ty pravé tak bude hračka. Více informací 

500 produktů

Bodovky do podhledu - zaujmou, aniž by zbytečně vyčnívaly do prostoru

Vybrat ideální osvětlení může být leckdy oříšek, zvláště pak do interiéru s nízkým stropem. Prostorově nenáročné řešení představují bodová svítidla do sádrokartonu, která se instalují přímo do stropní konstrukce. Pořídíte je v hranatém i kulatém provedení a zakoupíte je jak v sadách, tak po jednotlivých kusech.

V souladu se svými osobními preferencemi můžete zvolit bodovky pevné nebo výklopné (polohovatelné), které vám umožní nasměrovat světelný paprsek přesně tam, kam zrovna potřebujete. V nabídce najdete modely minimalistické, stejně jako luxusní kousky zdobené křišťály. Ať už si vyberete jakýkoliv design, bodovky do sádrokartonu oceníte nejen coby funkční, ale také vizuálně atraktivní prvek, který podtrhne moderní ráz interiéru.

Abychom vás příště poznali a zjistili, co se vám u nás líbí, používáme cookies. Návštěvou tohoto webu souhlasíte se zásadami jejich používání. Více informací
Nahoru