Nákup nad 2 500 Kč SLEVA 7 %, nad 3 500 Kč 9 % a nad 4 500 Kč 11 %! Slevový kód zadejte v košíku. Akce platí na všechny označené produkty.

Podhledová svítidla - láska na první po(d)hled

Kam nevleze lustr, tam (za)pusťte downlight. Dáte přednost minimalistickým bodovkám, nebo vestavným panelům? Omrkněte možnosti a vyberte ideální řešení. Více informací 

Podhledová svítidla - bodovky do sádrokartonu i zápustné panely

Bojujete s nízkými stropy? Potrpíte si na designově čistá řešení? Vsaďte na minimalistické podhledové osvětlení, které ačkoli vyniká mnoha přednostmi, nemá sebemenší potřebu zbytečně vyčnívat.

Nechte zabodovat bodovky

Podhledová bodová svítidla, která se instalují do sádrokartonových stropů, se nejčastěji využívají jako doplňkový zdroj světla. V dostatečném množství, při náležitém rozmístění a s vhodnými žárovkami vám však s přehledem poslouží i jako hlavní světelný zdroj. Sáhnout můžete jak po kulatém, tak hranatém provedení.

Stmívací modely vám umožní regulovat intenzitu jasu, díky čemuž v místnosti v mžiku vykouzlíte žádoucí atmosféru. S výklopnými bodovkami zase optimálně osvětlíte požadovaný prostor.

Zapusťte panely

Vestavné panely, sloužící coby hlavní světelný zdroj, se instalují jak do sádrokartonových, tak kazetových stropů. Typizované rozměry podhledových panelů zaručují, že bude svítidlo přesně sedět do otvoru ve stropu místo kazety.

Panely, stejně jako bodovky, pořídíte v kulaté i hranaté variantě, záleží tedy pouze na vašich osobních preferencích. Díky integrovanému úspornému LED zdroji budete mít pod kontrolou také výdaje za elektřinu.

Pamatujte na speciální požadavky

Podhledová světla se hodí pro používání v domácnostech i pro komerční interiéry. Při výběru vhodného svítidla do koupelny (nebo prostor, kde se předpokládá zvýšená vlhkost) je však nutné vybírat v závislosti na vzdálenosti od zdroje vody modely se zvýšenou odolností krytí IP proti vniknutí vlhkosti a stříkající vodě.

Nahoru