Nákup nad 2 500 Kč SLEVA 7 %, nad 3 500 Kč 9 % a nad 4 500 Kč 11 %! Slevový kód zadejte v košíku. Akce platí na všechny označené produkty.

Podlahová světla, se kterými nešlápnete vedle. Jak futuristické!

Heslo: Jistým krokem vpřed! Dopřejte si pocit bezpečí při nočních „pochůzkách“ po bytě, kochejte se působivými vizuálními efekty. Více informací 

Podlahová světla - ideální pro osvětlení schodiště i chodby

Dokonalost spočívá v detailech a podlahová svítidla, která jsou pomyslnou třešničkou „vypečených“ technických vymožeností na poli interiérového osvětlení, jsou toho jasným důkazem. Stejně jako ostatní světla s LED technologií jsou vyhlášena nízkou spotřebou, maximální funkčností, dlouhou životností a takřka nulovými nároky na údržbu. Právě minimální odběr elektřiny navíc umožňuje celonoční provoz, díky čemuž slouží podlahová světla jako orientační osvětlení nejen v rodinných domech, ale také v hotelech, restauracích, klubech, kinech nebo galeriích.

Díky atraktivnímu minimalistickému designu jsou podlahová svítidla nejen praktickou vymožeností, ale také velmi dekorativní záležitostí, umožňující „vyšvihnout“ prostor do nevídaných estetických výšin. Umí navodit pocit bezpečí při nočním pohybu po bytě, stejně jako podtrhnout útulnou atmosféru při večerním posezení.

K mání jsou elegantní LED pásky i podlahové bodovky, a to jak v kulatém, tak hranatém tvaru. Osvětlení si můžete zvolit v zápustné variantě (světla se vsadí přímo do podlahy) nebo v provedení určeném k instalaci na podlahu.

Ať už si pro osvětlení podlahových ploch vyberete jakoukoli možnost, vždy oceníte komfort i možnost proměnit během vteřiny večerní vzhled interiéru k nepoznání.

Nahoru