Podlahový ventilátor s možností montáže na strop VAN

Kód: 100.13194
Značka: GLOBO
Dostupnost:
Skladem (Odesíláme do 15.04.2021)
3 080 Kč

Další kousky ze stejné kolekce

Obrázky: Podlahový ventilátor s možností montáže na strop VAN
Podlahový ventilátor s možností montáže na strop VAN
3 080 Kč

  • Ventilátor umožňuje nastavení 3 rychlostí (1100/1250/1350 otáček za minutu) + zpětný chod + funkce pro zimní a letní chod, díky které vás po celý rok žádné počasí nemůže překvapit ani ohrozit. Zatímco letní režim slouží pro ochlazování, zimní režim snižuje pocit chladných zdí, vyrovnává teplotní rozdíl mezi podlahou a stropem a snižuje tak náklady na vytápění až o 10%.
  • Je vhodný pro místnosti o výměře cca 12 - 30m2 (záleží na modelu a jeho průměru).
  • Ventilátor lze připevnit na strop až do sklonu 35°.
  • Délka přívodního kabelu činí 2,5m.
  • Maximální příkon ventilátoru činí 79W.

O značce GLOBO

GLOBOSpolečnost GLOBO byla založena v roce 1998 v Rakousku a zabývá se výrobou bytových a venkovních svítidel a světlených zdrojů. Firma se díky svému výzkumu, vývoji a neotřelému designu produktů stala předním evropským specialistou a definuje trendy na trhu s osvětlením. GLOBO disponuje 5 distribučními centry (Slovensko, Itálie, Španělsko, Rusko... Přečíst celé a Srbsko), odkud rozesílá své produkty do více než 50 zemí světa. GLOBO má ve svém portfoliu několik tisíc modelů a každoročně na trh uvede až 1000 novinek. V nabídce najdete veškerá interiérová svítidla (lustry, spoty, zářivky, lampy…), zahradní svítidla včetně solárních, stropní ventilátory, světelné zdroje, inteligentní osvětlení a všemožné světelné dekorace a doplňky. Společnost GLOBO to s kvalitou myslí vážně, a proto všechny své výrobky nepřetržitě kontroluje a testuje, přičemž spolupracuje i s renomovanými zkušebními institucemi jako TÜV a SGS.

Typ Ventilátor, chlazení
Funkce
  • S kabelem
  • S vypínačem na kabelu
Šířka (mm) 440
Výška (mm) 435
Hloubka (mm) 215
Napětí (V) 230
Stupeň krytí (IP) 20
Materiál produktu Hliník
Barevné provedení produktu Chromovaná
Výrobce GLOBO
Záruční doba (měsíce) 24
Kolekce VAN

Otázky a odpovědi

Nenašli jste, co jste hledali? Zeptejte se nás

Pro přidání otázky musíte souhlasit se zpracováním údajů
Abychom vás příště poznali a zjistili, co se vám u nás líbí, používáme cookies. Návštěvou tohoto webu souhlasíte se zásadami jejich používání. Více informací
Nahoru