Pohybové čidlo, černé

Kód: 100.06319
Značka: EMOS
Dostupnost:
Poslední 2 ks skladem (Odesíláme do 22.10.2019)
219 Kč (Ušetříte 33 Kč)
186 Kč

Další kousky ze stejné kolekce

Obrázky: Pohybové čidlo, černé
Pohybové čidlo, černé

PIR (Pasivní infračervené čidlo) senzor, který detekuje pohyb lidí, zvířat a dalších objektů. Běžně se používá pro alarmy proti zlodějům a automaticky aktivovatelné světelné systémy. Dosah PIR senzoru 12 m. Detekční úhel 180°. Doba sepnutí minimálně 10 vtěřin - maximálně 7 minut. Napájení 230V/50Hz. Maximální kapacitní zátěž 300W. Maximální odporová zátěž 1200W.

Stáhněte si

O značce EMOS

EMOSRyze česká společnost EMOS vznikla v roce 1991 v Přerově. Firma se postupem času rozrostla do koncernu se 4 zahraničními pobočkami (Slovensko, Polsko, Maďarsko, Slovinsko) a dodává své zboží téměř do celé Evropy. Společnost si dala za cíl měnit svět běžných lidí a dělat ho jednodušším. Díky tomu se s jejími cenově příznivými produkty setkáte... Přečíst celé skoro v každé domácnosti. Produktové portfolio firmy je opravdu velmi široké, naleznete v něm mimo jiné interiérová i venkovní svítidla (stropní i nástěnná), lampičky, LED panely, zářivková a orientační svítidla, LED i halogenové reflektory, vánoční osvětlení, světelné zdroje (žárovky i zářivky), svítilny, čelovky, zvonky, videotelefony a různý spotřební elektromateriál. Společnost EMOS dbá na kvalitu zboží a všechny produkty podrobuje náročným testům a kontrolám technických parametrů.

Typ Příslušenství
Materiál produktu Plast
Barevné provedení produktu Černá
Funkce
  • Voděodolnost
  • S čidlem
Šířka (mm) 85
Výška (mm) 75
Hloubka (mm) 85
Hmotnost (kg) 0.19
Stupeň krytí (IP) 44
Napětí (V) 230
Výrobce EMOS
Záruční doba (měsíce) 24
Kolekce FOCUSA

Otázky a odpovědi

Nenašli jste, co jste hledali? Zeptejte se nás

Pro přidání otázky musíte souhlasit se zpracováním údajů
Abychom vás příště poznali a zjistili, co se vám u nás líbí, používáme cookies. Návštěvou tohoto webu souhlasíte se zásadami jejich používání. Více informací
Nahoru