Pohybový senzor PHILIPS HUE / Philips Hue

Kód: 100.11317
Značka: PHILIPS
Dostupnost:
Poslední 1 ks skladem (Odesíláme do 31.03.2020)
1 049 Kč
(Ušetříte 62 Kč)
987 Kč
Obrázky: Pohybový senzor PHILIPS HUE / Philips Hue
Pohybový senzor PHILIPS HUE / Philips Hue

Senzor je nutné připojit k můstku (Bridge), poté se světla automaticky budou zapínat při pohybu v místnosti. Pokud senzor nezaznamená žádný pohyb, automaticky se světla zhasnou. Zapínání a vypínaní světel lze nastavit v aplikaci Hue. Dosah senzoru je 5 metrů a úhel snímání je 100°. Senzor je bezdrátový, napájený bateriemi, lze ho tedy umístit na kamkoli. Můžete ho připevnit šroubky, které jsou v balení nebo jen položit na polici. Senzor také obsahuje magnet, díky kterému ho lze připevnit např. na ledničku.

O značce PHILIPS

Nizozemská společnost PHILIPS byla založená v roce 1891 v Eindhovenu Gerardem Philipsem a jeho otcem Frederikem. Firma se od začátku zabývala výrobou žárovek, lamp a jiných elektronických zařízení. Následně do produktového portfolia přibyly i elektrické holicí strojky, hudební nástroje a televize. PHILIPS stojí za vývojem prvních audiokazet a... Přečíst celé kazetových audio a video rekordérů. Společně s japonskou firmou Sony vyvinul také CD, DVD a Blu-ray disky. Firma zaměstnává přes 100 000 zaměstnanců ve více než 60 zemích světa a jde tak o jednu z největších elektronických firem na světě. Společnost se dělí na 3 hlavní divize: Philips Consumer Lifestyle, Philips Healthcare a Philips Lightning, která je světovou jedničkou ve vývoji a výrobě interiérového, venkovního a průmyslového osvětlení a světlených zdrojů (žárovky i zářivky). Pro milovníky elektronických vychytávek a moderních technologií vznikla nová produktová řada inteligentního LED osvětlení Philips Hue, které umožňuje individuální nastavení vašeho domácího osvětlení (lustry, lampy, bodovky…) odkudkoli na světe. Společnost také vlastní další značky PHILIPS MASSIVE a LIRIO BY PHILIPS, doplňující rozsáhlý sortiment světel.

Typ
  • Příslušenství k osvětlení
  • Venkovní osvětlení
Funkce Voděodolnost
Šířka (mm) 55
Výška (mm) 55
Hloubka (mm) 20
Napájení Na baterie
Napětí (V) 3
Stupeň krytí (IP) 42
Materiál produktu Plast
Barevné provedení produktu Bílá
Výrobce PHILIPS
Kolekce HUE sensor
Inteligentní osvětlení ANO
Záruční doba (měsíce) 24

Související zboží

Otázky a odpovědi

Nenašli jste, co jste hledali? Zeptejte se nás

Pro přidání otázky musíte souhlasit se zpracováním údajů
Abychom vás příště poznali a zjistili, co se vám u nás líbí, používáme cookies. Návštěvou tohoto webu souhlasíte se zásadami jejich používání. Více informací
Nahoru