Pokojový bezdrátový termostat EMOS digitální

Kód: 100.06675
Značka: EMOS
Dostupnost:
Odesíláme do 04.11.2019
1 199 Kč (Ušetříte 165 Kč)
1 034 Kč

Další kousky ze stejné kolekce

Obrázky: Pokojový bezdrátový termostat EMOS digitální
Pokojový bezdrátový termostat EMOS digitální
1 034 Kč

Bezdrátový digitální termostat slouží k automatickému řízení otopných soustav v bytech, domech a kancelářích podle nastavitelného časového programu. Druh regulace: vytápěcí a chladící systém. Počet programů: 1 uživatelsky nastavitelný program nebo uživatelsky nastavitelná teplota (4× za den). Měření teploty: 0 °C až 35 °C, rozlišení 0,5 °C. Nastavení teploty: 5 °C až 30 °C, po 0,5 °C. Ochrana proti zamrznutí, funkce prázdniny. Dosah ve volném prostoru: 60 m. Spínání: 230V AC nebo beznapěťové. Napájení vysílače: 2× 1,5V AA (nejsou součástí dodávky). Napájení přijímače: 230V AC.

Stáhněte si

O značce EMOS

EMOSRyze česká společnost EMOS vznikla v roce 1991 v Přerově. Firma se postupem času rozrostla do koncernu se 4 zahraničními pobočkami (Slovensko, Polsko, Maďarsko, Slovinsko) a dodává své zboží téměř do celé Evropy. Společnost si dala za cíl měnit svět běžných lidí a dělat ho jednodušším. Díky tomu se s jejími cenově příznivými produkty setkáte... Přečíst celé skoro v každé domácnosti. Produktové portfolio firmy je opravdu velmi široké, naleznete v něm mimo jiné interiérová i venkovní svítidla (stropní i nástěnná), lampičky, LED panely, zářivková a orientační svítidla, LED i halogenové reflektory, vánoční osvětlení, světelné zdroje (žárovky i zářivky), svítilny, čelovky, zvonky, videotelefony a různý spotřební elektromateriál. Společnost EMOS dbá na kvalitu zboží a všechny produkty podrobuje náročným testům a kontrolám technických parametrů.

Typ Termostaty
Materiál produktu Plast
Barevné provedení produktu Bílá
Napájení Na baterie
Šířka (mm) 33
Výška (mm) 113
Průměr (mm) 90
Hmotnost (kg) 0.42
Stupeň krytí (IP) 20
Napětí (V) 1.5
Výrobce EMOS
Proud (A) 230
Kolekce TERMOST
Záruční doba (měsíce) 24

Otázky a odpovědi

Nenašli jste, co jste hledali? Zeptejte se nás

Pro přidání otázky musíte souhlasit se zpracováním údajů
Abychom vás příště poznali a zjistili, co se vám u nás líbí, používáme cookies. Návštěvou tohoto webu souhlasíte se zásadami jejich používání. Více informací
Nahoru