Nákup nad 2 500 Kč SLEVA 7 %, nad 3 500 Kč 9 % a nad 4 500 Kč 11 %! Slevový kód zadejte v košíku. Akce platí na všechny označené produkty.

Powerbanky - „krabičky“ poslední záchrany nejen na cesty

Vzkřísí k životu „kleklý“ mobil, dobijí skomírající baterku foťáku, dodají šťávu GPS navigaci. Spolehlivé powerbanky vás zkrátka nikdy nenechají ve štychu. Vyberte si model s optimální kapacitou. Více informací 

Powerbanky - dodají energii mobilům, foťákům i tabletům

Co je vlastně powerbanka? Tato technologická vychytávka v podobě nenápadné „krabičky“ funguje jako externí baterie, která vám vytrhne trn z paty v situaci, kdy nemáte přístup k elektrické síti. Jde tedy o přenosnou nabíječku (nebo chcete-li o záložní zdroj energie), kterou využijete například při cestování k napájení mobilů, tabletů, bezdrátových sluchátek, hudebních přehrávačů a dalšího zařízení.

Při výběru powerbanky se s ohledem na způsob využití zaměřte nejen na patřičnou kapacitu udávanou v mAh, ale také na optimální velikost, adekvátní hmotnost a vybavení ochrannými prvky. Jde například o ochranu proti přehřátí, přebití, zkratu, přepětí a podobně. Mezi další výhody a užitečné funkce patří voděodolnost, rychlonabíjení nebo možnost nabíjení více zařízení najednou. Bezdrátové powerbanky vám umožní dobíjet podporovaná zařízení pouhým přiložením, solární powerbanky a outdoorové powerbanky se svítilnou oceníte při delším pobytu v přírodě. Elegantní minipowerbanky se vám zase pohodlně vejdou do kapsy. Pořiďte si ideální model a buďte připraveni na každou situaci.

Nahoru