Nákup nad 2 500 Kč SLEVA 7 %, nad 3 500 Kč 9 % a nad 4 500 Kč 11 %! Slevový kód zadejte v košíku. Akce platí na všechny označené produkty.

Pracovní a montážní LED reflektory – pusťte se do toho

Namasírujte si svaly, přibalte talent a trpělivost a můžete se pustit do jakéhokoliv projektu. Ať už vás čeká jen triviální práce v dílně nebo se chystáte na velkou rekonstrukci, budete potřebovat kvalitní osvětlení. Přesně proto pro vás máme pracovní a montážní LED reflektory. Více informací 

Posviťte si na práci

Připravit, namířit, osvítit. Pracovní a montážní LED reflektory vám dovolí makat naplno ve dne v noci. Ne že bychom vám přáli, ať se strháte, ale někdy je potřeba věci udělat na jeden dlouhý zátah. A přesně na to se vám budou hodit LED reflektory se stojanem. Uvidíte, že se vám v jejich společnosti bude pracovat skvěle.

Je na vás, jestli zvolíte menší a kompaktnější modely, které můžete snadno přenášet, nebo se rozhodnete rovnou pro největší a nejvýkonnější parťáky. Tak či tak vám práci v horších světelných podmínkách usnadní. Náš tip je mít jedno velké a jedno menší svítidlo. Doma se vám neztratí.

Nahoru