Nákup nad 2 500 Kč SLEVA 7 %, nad 3 500 Kč 9 % a nad 4 500 Kč 11 %! Slevový kód zadejte v košíku. Akce platí na všechny označené produkty.

Pracovní svítilny - na stavbu i do dílny

Ve vercajku zručného řemeslníka ani nadšeného kutila nesmí chybět pořádná pracovní baterka. Obhlédněte modely závěsné, s otočnou teleskopickou hlavou nebo magnetem. Více informací 

Pracovní svítilny pro odborníky „od fochu“ i zapálené kutily

Už žádné mžourání v šeru! Pokud vám má jít práce pěkně od ruky, potřebujete pořádné světlo. Bez něj se totiž neobejde ať jste automechanik, elektrikář nebo instalatér. Jak tedy vybrat spolehlivou pracovní svítilnu? Klíčová je odolnost, a to hlavně nárazuvzdornost, voděodolnost a prachotěsnost.

Montážní svítilnou si posvítíte i na hůře dostupná místa. Obzvlášť praktické jsou modely s magnetem a lampy, které můžete v případě, kdy potřebujete volné obě ruce, zavěsit nebo postavit.

Samostatnou kapitolou jsou diagnostické svítilny pro zdravotníky, které důvěrně znáte z ordinací lékařů. Většinou mají tvar pera a slouží k vyšetřování zornic, ústní dutiny, hrtanu, nosohltanu nebo kůže.

Nahoru