Nákup nad 2 500 Kč SLEVA 7 %, nad 3 500 Kč 9 % a nad 4 500 Kč 11 %! Slevový kód zadejte v košíku. Akce platí na všechny označené produkty.

Přenosné reflektory

Přenosné reflektory mají pověst flexibilních pomocníků, kteří se za všech okolností řídí heslem „ve správném čase na správném místě“. Obhlédněte klasické halogeny i úsporné LED modely a najděte ideálního „parťáka“ na stavbu i do dílny. Více informací 

Přenosné reflektory

Aby se vždy podařilo, co podařit se má, je zapotřebí sáhnout po správném typu osvětlení. Platí to v případě práce na stavbě, kutění v dílně i pro zajištění zdárného průběhu večerní party na zahradě. Pověst spolehlivých svítidel neúnavně obhajují přenosné reflektory, u kterých oceníte jak flexibilitu, tak možnost všestranného využití.

Pro venkovní používání se vám vyplatí vybrat prachotěsný model s dostatečně vysokým stupněm krytí, kterým nezacloumá ani nepříznivé počasí. Součástí většiny přenosných reflektorů je sklopný stojan pro snadný převoz a ergonomicky tvarované madlo pro komfortní manipulaci. Pokud je pro vás klíčovým kritériem úsporný chod, bude vám vyhovovat přenosný LED reflektor, mezi jehož přednosti patří delší životnost a na rozdíl od jeho halogenového předchůdce také okamžitá plná svítivost.

Nahoru