Přepěťová ochrana PHILIPS, 8 zásuvek, 3m, černá

Kód: 100.06657
Značka: EMOS
Dostupnost:
Skladem 3 ks (Odesíláme do 17.10.2019)
729 Kč (Ušetříte 73 Kč)
656 Kč

Další kousky ze stejné kolekce

Obrázky: Přepěťová ochrana PHILIPS, 8 zásuvek, 3m, černá
Přepěťová ochrana PHILIPS, 8 zásuvek, 3m, černá

Kvalitní přepěťová ochrana, která chrání Vaši elektroniku před nebezpečným proudovým nárazům a špičkám. Garance 250 000 €. Počet zásuvek - 8× 2P + PE. Doba odezvy - <1 ns. EMI/RFI filtr. Indikátor přepětí. Indikátor zapojení. Ochranná úroveň Up - 1,7kV (L/N-PE, L-N). Rozsah kmitočtu 150kHz–100MHz. Jmenovité napětí 250V, 50Hz. Včetně dětské clonky. Délka kabelu 3 m.

Stáhněte si

O značce EMOS

EMOSRyze česká společnost EMOS vznikla v roce 1991 v Přerově. Firma se postupem času rozrostla do koncernu se 4 zahraničními pobočkami (Slovensko, Polsko, Maďarsko, Slovinsko) a dodává své zboží téměř do celé Evropy. Společnost si dala za cíl měnit svět běžných lidí a dělat ho jednodušším. Díky tomu se s jejími cenově příznivými produkty setkáte... Přečíst celé skoro v každé domácnosti. Produktové portfolio firmy je opravdu velmi široké, naleznete v něm mimo jiné interiérová i venkovní svítidla (stropní i nástěnná), lampičky, LED panely, zářivková a orientační svítidla, LED i halogenové reflektory, vánoční osvětlení, světelné zdroje (žárovky i zářivky), svítilny, čelovky, zvonky, videotelefony a různý spotřební elektromateriál. Společnost EMOS dbá na kvalitu zboží a všechny produkty podrobuje náročným testům a kontrolám technických parametrů.

Typ Instalační materiál
Materiál produktu Plast
Barevné provedení produktu Černá
Napájení Elektrické (do zásuvky)
Šířka (mm) 398
Výška (mm) 110
Hloubka (mm) 3000
Průměr (mm) 50
Hmotnost (kg) 1.03
Maximální příkon zdroje (W) 3680
Stupeň krytí (IP) 20
Napětí (V) 230
Výrobce EMOS
Kolekce Phill
Záruční doba (měsíce) 24

Otázky a odpovědi

Nenašli jste, co jste hledali? Zeptejte se nás

Pro přidání otázky musíte souhlasit se zpracováním údajů
Abychom vás příště poznali a zjistili, co se vám u nás líbí, používáme cookies. Návštěvou tohoto webu souhlasíte se zásadami jejich používání. Více informací
Nahoru