Příložný termostat EMOS

Kód: 100.06669
Značka: EMOS
Dostupnost:
Odesíláme do 04.11.2019
339 Kč (Ušetříte 47 Kč)
292 Kč

Další kousky ze stejné kolekce

Obrázky: Příložný termostat EMOS
Příložný termostat EMOS

Příložný termostat pro povrchovou montáž. Snímá teplotu vody v zásobnících teplé užitkové vody a nebo v topných systémech. Umožňuje regulaci teploty, hlídání teplotních omezení a funkci poklesu teploty. Typ termostatu: drátový příložný. Druh regulace: vytápěcí a chladící systém. Měření teploty: 0 °C až 90 °C. Nastavení teploty: 0 °C až 90 °C, rozlišení 5 °C. Spínání: napěťové 230V AC, 50 Hz. Napájení: 230V, 400V AC.

Stáhněte si

O značce EMOS

EMOSRyze česká společnost EMOS vznikla v roce 1991 v Přerově. Firma se postupem času rozrostla do koncernu se 4 zahraničními pobočkami (Slovensko, Polsko, Maďarsko, Slovinsko) a dodává své zboží téměř do celé Evropy. Společnost si dala za cíl měnit svět běžných lidí a dělat ho jednodušším. Díky tomu se s jejími cenově příznivými produkty setkáte... Přečíst celé skoro v každé domácnosti. Produktové portfolio firmy je opravdu velmi široké, naleznete v něm mimo jiné interiérová i venkovní svítidla (stropní i nástěnná), lampičky, LED panely, zářivková a orientační svítidla, LED i halogenové reflektory, vánoční osvětlení, světelné zdroje (žárovky i zářivky), svítilny, čelovky, zvonky, videotelefony a různý spotřební elektromateriál. Společnost EMOS dbá na kvalitu zboží a všechny produkty podrobuje náročným testům a kontrolám technických parametrů.

Typ Termostaty
Materiál produktu Plast
Barevné provedení produktu Bílá
Šířka (mm) 38
Výška (mm) 54
Průměr (mm) 105
Hmotnost (kg) 0.20
Stupeň krytí (IP) 20
Výrobce EMOS
Kolekce TERMOST
Proud (A) 230
Záruční doba (měsíce) 24

Otázky a odpovědi

Nenašli jste, co jste hledali? Zeptejte se nás

Pro přidání otázky musíte souhlasit se zpracováním údajů
Abychom vás příště poznali a zjistili, co se vám u nás líbí, používáme cookies. Návštěvou tohoto webu souhlasíte se zásadami jejich používání. Více informací
Nahoru