Nákup nad 2 500 Kč SLEVA 7 %, nad 3 500 Kč 9 % a nad 4 500 Kč 11 %! Slevový kód zadejte v košíku. Akce platí na všechny označené produkty.

Prodlužovací kabely a rozdvojky – dovedou elektřinu až na konec světa

Znáte ten pocit, když vám u stolu chybí jedna zásuvka? My ne! Od toho pro vás máme rozbočovače, které se postarají o dostatečný počet zásuvek na každém místě. A kdyby náhodou nedosáhly, prodlužovací kabely to za ně zatáhnou. Více informací 

Víc energie s větším dosahem

Elektrospotřebičů doma každému postupně přibývá, než se dostanete do fáze, kdy přestává stačit počet zásuvek. Nevadí! Máme pro vás parádní rozdvojky a roztrojky, které rázem vykouzlí další prázdné zásuvky. Uvidíte, že vám v lecčem vytrhnou trn z paty a pořádně si posvítí na každý problém.

A kdyby se vám stalo, že je šňůra vašeho spotřebiče moc krátká nebo potřebujete elektřinu dotáhnout o kus dál od nejbližší zásuvky, sáhněte po prodlužovacím kabelu s vypínačem. Jakmile ho přestanete používat, můžete ho vypínačem vyřadit ze hry. Tím pádem takový volně ležící kabel neohrozí malé děti apod.

Pro náročnější elektro-nadšence máme v záloze specifičtější výběr prodlužovaček podle počtu zásuvek. Sami dobře zvažte, jestli jich budete potřebovat pět, nebo vám budou stačit pouhé tři. A navíc máme na skladě různé barvy i tvary, takže si určitě vyberete.

Akorát prodlužovačky a rozbočovače nezapojujte v příliš dlouhém řetězci za sebou. Jinak by si úplně nemusely rozumět s vašimi pojistkami.

Nahoru