EXTRA SLEVA až -40 % na tisíce vybraných svítidel. Slevové kódy budou automaticky uplatněny v košíku. Akce platí do 22. 7. nebo do vyprodání zásob.

Prodlužovací kabely s přepěťovou ochranou - zabraňte fatálním škodám na elektronice

Prodlužovací kabely s přepěťovou ochranou to jistí. Vaše elektrospotřebiče a kancelářská technika bude díky nim jako v bavlnce i během bouřky. Vyberte si model s potřebným počtem zásuvek, délkou kabelu a kapacitou rázové energie. Více informací 

9 produktů

Prodlužovací kabely s přepěťovou ochranou aneb Kdopak by se bouřky bál

Prodlužovací kabely s jističem ochrání vaše elektrická a elektronická zařízení před poškozením nebo zničením způsobeným přepětím. To může vyvolat například bouřka, špatně zapojený přístroj či rozbitý přístroj zapojený do elektrické sítě.

Prodlužovací kabely s přepěťovou ochranou se dělí podle počtu zásuvek, délky kabelu (neměla by přesáhnout 3 metry) a kapacity rázové energie (udává, před jak silným rázem dokáže spotřebiče a elektrická zařízení ochránit). Obhlédněte naši nabídku a vyberte si model, který bude splňovat veškerá potřebná kritéria.

Abychom vás příště poznali a zjistili, co se vám u nás líbí, používáme cookies. Návštěvou tohoto webu souhlasíte se zásadami jejich používání. Více informací
Nahoru