Prodlužovací kabely s vypínačem – dovedou elektřinu, kam potřebujete

Užívejte si luxus dostatku zásuvek tam, kde je zrovna potřebujete. Vyberte si prodlužovačku, která vám vyhovuje. Záleží jen na vás, jestli si vystačíte s úspornou trojzásuvkou nebo potřebujete honosnou šestimístnou. Každou ovládnete jediným cvaknutím vypínače. Více informací 

31 produktů

Elektřina pro všechny vaše spotřebiče

Svět se zrychluje a bez elektřiny už se neobejde skoro nic. Kvůli tomu doma stále častěji chybí zásuvky, do kterých by ještě bylo možné zapojit další spotřebič. Ale tento problém u nás vyřešíte za pár minut. Stačí si vybrat prodlužovací kabel s vypínačem. Pak budete mít doma zásuvek přehršel.

Nespokojte se jen s dočasným řešením. Pokud nemáte problém s místem, sáhněte raději po prodlužovacím kabelu se šesti a více zásuvkami. Uvidíte, že se bude hodit mít rezervu. Prodlužovací kabel si můžete sbalit do batůžku na dovolenou, kde se stane nedocenitelným šiřitelem energie.

Na výběr máme samozřejmě hned několik druhů prodlužovacích kabelů s vypínačem. Sami si můžete zvolit podle počtu zásuvek třeba tři zásuvky, čtyři zásuvky a pro náročné si schováváme vzadu ve skladu také prodlužovací kabely s deseti zásuvkami. Akorát si dejte pozor, ať do jedné prodlužovačky nezapojíte moc náročných spotřebičů (myčka, pračka, rychlovarná konvice, bojler). Jinak byste mohli vyhodit pojistky.

Abychom vás příště poznali a zjistili, co se vám u nás líbí, používáme cookies. Návštěvou tohoto webu souhlasíte se zásadami jejich používání. Více informací
Nahoru