Programovatelný bezdrátový termostat HONEYWELL

Kód: 100.06682
Značka: EMOS
Dostupnost:
Poslední 1 ks skladem (Odesíláme do 22.10.2019)
Do vyprodání zásob
3 119 Kč (Ušetříte 179 Kč)
2 940 Kč

Další kousky ze stejné kolekce

Obrázky: Programovatelný bezdrátový termostat HONEYWELL
Programovatelný bezdrátový termostat HONEYWELL
2 940 Kč

Pokojový bezdrátový termostat s dosahem až 30 m. Termostat umožňuje nastavit program pro 7 dní v týdnu a až 6 časových úseků denně. Termostat má podsvícený, dobře čitelný displej. Druh regulace: vytápěcí a chladící systém. Nastavení teploty: 5 °C až 30 °C, po 0,5 °C. Ochrana proti zamrznutí, funkce ON/OFF, funkce prázdniny. Dosah ve volném prostoru: 70 m. Spínání: 230V AC nebo beznapěťové. Napájení vysílače: 2× 1,5V AA (součástí dodávky). Napájení přijímače: 230V AC.

Stáhněte si

O značce EMOS

EMOSRyze česká společnost EMOS vznikla v roce 1991 v Přerově. Firma se postupem času rozrostla do koncernu se 4 zahraničními pobočkami (Slovensko, Polsko, Maďarsko, Slovinsko) a dodává své zboží téměř do celé Evropy. Společnost si dala za cíl měnit svět běžných lidí a dělat ho jednodušším. Díky tomu se s jejími cenově příznivými produkty setkáte... Přečíst celé skoro v každé domácnosti. Produktové portfolio firmy je opravdu velmi široké, naleznete v něm mimo jiné interiérová i venkovní svítidla (stropní i nástěnná), lampičky, LED panely, zářivková a orientační svítidla, LED i halogenové reflektory, vánoční osvětlení, světelné zdroje (žárovky i zářivky), svítilny, čelovky, zvonky, videotelefony a různý spotřební elektromateriál. Společnost EMOS dbá na kvalitu zboží a všechny produkty podrobuje náročným testům a kontrolám technických parametrů.

Typ Termostaty
Materiál produktu Plast
Barevné provedení produktu Bílá
Napájení Na baterie
Funkce S časovačem
Šířka (mm) 26
Výška (mm) 133
Průměr (mm) 89
Hmotnost (kg) 0.63
Stupeň krytí (IP) 20
Napětí (V) 1.5
Výrobce EMOS
Proud (A) 230
Kolekce TERMOST
Záruční doba (měsíce) 24

Otázky a odpovědi

Nenašli jste, co jste hledali? Zeptejte se nás

Pro přidání otázky musíte souhlasit se zpracováním údajů
Abychom vás příště poznali a zjistili, co se vám u nás líbí, používáme cookies. Návštěvou tohoto webu souhlasíte se zásadami jejich používání. Více informací
Nahoru