Nákup nad 2 500 Kč SLEVA 7 %, nad 3 500 Kč 9 % a nad 4 500 Kč 11 %! Slevový kód zadejte v košíku. Akce platí na všechny označené produkty.

Průmyslové zářivky – posviťte si na práci

Aby vám šla práce od ruky, potřebujete dobře vidět. A nejlepší je, když vám k fortelnému umu posvítí odolní parťáci v podobě průmyslových zářivek. Už se nemusíte bát, že by prach snížil životnost žárovek. Tyhle zářivky jen tak něco nerozhází a posvítí vám klidně o půlnoci. Více informací 

Světlo na začátku i na konci práce

Jen málokterá svítidla musejí obstát v tak nepříznivých podmínkách. Průmyslové zářivky mají nadstandardní výdrž. Běžně si poradí s teplotami pod nulou i čtyřicítkami a na jejich dlouhotrvající životnost to nemá sebemenší vliv. Kromě toho dovnitř pod kryt zásadně nepouští prach. Takže můžete klidně řezat a brousit o sto šest. Zkrátka jsou to parádní pracanti, kteří vás oslní svými schopnostmi.

Záleží na vás, jak dlouhou nebo jak výkonnou zářivku zvolíte. V popisku konkrétního modelu vždy najdete všechny potřebné informace. Někdy dokonce příjemný bonus v podobě vodotěsnosti nebo úspory energie. Pokud chcete být při práci čilí, volte barevnou teplotu kolem 6 000 K. Mrkněte se, která z průmyslových zářivek se bude hodit právě vám. Určitě najdete ten pravý kousek.

Nahoru