Nákup nad 2 500 Kč SLEVA 7 %, nad 3 500 Kč 9 % a nad 4 500 Kč 11 %! Slevový kód zadejte v košíku. Akce platí na všechny označené produkty.

Radiátory – neúnavní strážci tepla

Tihle rytíři bojující proti zimě vás spolehlivě ochrání třeba při výpadku klasického topení. Ale oceníte je určitě i na chatě nebo chalupě. Po nahřátí dokáží naakumulované teplo vyzařovat ještě dlouho po tom, co je vypojíte ze zásuvky. Můžete tak vždy usínat v příjemném teple. Více informací 

Olejem proti zimě

Olejové elektrické radiátory jsou moderní alternativou topení a přitápění. Nespotřebovávají tolik proudu jako klasické elektrické přímotopy. Dokáží totiž získané teplo akumulovat v oleji uvnitř žebroví. A právě horký olej pak pozvolna předává teplo do okolí, čímž bezpečně zahřívá místnost i dlouho po vypojení radiátoru ze zásuvky.

Praktickou součástí Elektrických radiátorů je podvozek s kolečky. Kvůli olejové náplni je totiž přístroj dost těžký. Ale na kolečkách ho můžete i tak snadno převážet mezi místnostmi aniž byste se u toho nadřeli. Samozřejmostí je také ochrana proti poruše a přehřátí. V obou případech se radiátor ihned automaticky vypne.

Nemusíte se bát, že byste měli v místnosti přetopeno, pokud radiátor necháte pracovat bez dozoru. Jednoduše si na termostatu nastavíte stupeň ohřevu a teplotu, kterou v místnosti chcete mít. Olejový radiátor už se o zbytek postará sám. Pokud ho doma ještě nemáte, je nejvyšší čas ho pořídit.

Nahoru