Rozbočovací kostka s prodlužovacím přívodem

Kód: 100.06550
Značka: EMOS
Dostupnost:
Skladem (Odesíláme do 22.10.2019)
429 Kč (Ušetříte 59 Kč)
370 Kč
Obrázky: Rozbočovací kostka s prodlužovacím přívodem
Rozbočovací kostka s prodlužovacím přívodem

Prodlužovací přívod ve tvaru kostky obsahuje 4 zásuvky (250V, 16A, 3 680W) a 2 USB porty (maximálně 2 100 mA), s délkou připojovacího kabelu 1,9 m. Součástí balení je držák pro snadné upevnění na stůl pomocí přiložených šroubů nebo lepící pásky. Včetně dětských zásuvek. Počet zásuvek 4× 2P + PE. Vodič H05VV-F3G 1,0 mm2.

Stáhněte si

O značce EMOS

EMOSRyze česká společnost EMOS vznikla v roce 1991 v Přerově. Firma se postupem času rozrostla do koncernu se 4 zahraničními pobočkami (Slovensko, Polsko, Maďarsko, Slovinsko) a dodává své zboží téměř do celé Evropy. Společnost si dala za cíl měnit svět běžných lidí a dělat ho jednodušším. Díky tomu se s jejími cenově příznivými produkty setkáte... Přečíst celé skoro v každé domácnosti. Produktové portfolio firmy je opravdu velmi široké, naleznete v něm mimo jiné interiérová i venkovní svítidla (stropní i nástěnná), lampičky, LED panely, zářivková a orientační svítidla, LED i halogenové reflektory, vánoční osvětlení, světelné zdroje (žárovky i zářivky), svítilny, čelovky, zvonky, videotelefony a různý spotřební elektromateriál. Společnost EMOS dbá na kvalitu zboží a všechny produkty podrobuje náročným testům a kontrolám technických parametrů.

Typ
  • Instalační materiál
  • Prodlužovací kabel
Materiál produktu Plast
Barevné provedení produktu Bílá
Napájení Elektrické (do zásuvky)
Hloubka (mm) 1900
Hmotnost (kg) 0.41
Příkon zdroje (W) 3680
Stupeň krytí (IP) 20
Napětí (V) 250
Výrobce EMOS
Proud (A) 16
Záruční doba (měsíce) 24

Otázky a odpovědi

Nenašli jste, co jste hledali? Zeptejte se nás

Pro přidání otázky musíte souhlasit se zpracováním údajů
Abychom vás příště poznali a zjistili, co se vám u nás líbí, používáme cookies. Návštěvou tohoto webu souhlasíte se zásadami jejich používání. Více informací
Nahoru